UPOZORNĚNÍ: Aktuálně je možný pouze osobní odběr v Rohatci.

Malý kynutý koláč TVAROH

Kód: 38
11 Kč
Objednáte. Upečeme (>20 ks)

Tomšejovic BESTSELLER. Tvarohový koláček (cca 5 cm v průměru) vyrábíme ručně (každý koláč projde rukama více než 10 šikovných cukrářek) z našeho kynutého těsta, plníme nejlepším tvarohem a dochucujeme citrónovou kúrou, vanilkou a křupavou posýpkou nahoře tvarovanou do maličkého růžku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náplních 

Malý koláč můžete mít naplněný tvarohem, makovou, povidlovou nebo ořechovou náplní. Tvarohová náplň se těší asi největší oblibě, protože koláčku dává nenapodobitelnou vláčnou konzistenci. Těsto lehce prosáhne tvarohem, takže koláček působí vláčně a doslova se rozplývá v ústech. 

Makový koláček chutná také skvěle a přijde si s ním na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní je malý koláč malinko sušší než s tvarohovou. Ořechová náplň se konzistencí a vláčností nachází někde mezi mákem a tvarohem. No a povidla?

Kynutému těstu dodávají vlhkost, který jeho chuti náramně sluší. Tak jako v případě tvarohu je tedy koláč hezky vláčný a samozřejmě prostoupený chutí poctivých povidel z kvalitních trnek.

Video

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Složení výrobku: Mouka hladká, mouka polohrubá, cukr, vanilkový cukr, mléko, máslo, vejce, slunečnicový olej, citron, rozinky, tvaroh, povidla.
  • Hmotnost: 17 gramů
  • Alergeny: 1,3,7,8
  • Trvanlivost: 48 hodin (čerstvý produkt k okamžité spotřebě). 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 5.11.2020
Malý zázrak, který se rozplývá na jazyku.
5
BH Avatar autora | 16.10.2020
Láska na první pohled, jednoduše Porno do Huby.

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz