UPOZORNĚNÍ: Aktuálně je možný pouze osobní odběr v Rohatci. Rozvoz na denní bázi chystáme v Hodoníně. 

Naše prodejny

Hodonín 

Co začalo v Rohatci, jsme v Hodoníně posunuli o level výš. Moderní prodejna situovaná v samotném srdci města na Národní třídě reflektuje náš pohled na svět. Naše pečivo vyráběné z nejlepších surovin a s hlubokou láskou k řemeslu v ní prezentujeme přirozeně, v ošatkách a košících na samooblužném stole či pultu. S koláčky nebo pečivem nemusíte hned spěchat domů. Budeme rádi, když posedíte u baru z masivního dřeva s dobrým koláčkem či závinem a kávou v ruce zpomalíte na chvíli náš rychlý svět a nasajete přitom atmosféru krásného moravského města. 

Adresa prodejny: Národní třída 301/26, Hodonín
Otevírací doba: Po - Pá, 9:00 - 17:00 (nebo do vyprodání) 
Instagram prodejny: Tomsejovi_HO

Rohatec 

Naše základna, výrobna a také úplně první prostor, který prošel změnou z Cukrářství Tomšejová na moderní řemeslnou pekárnu a cukrárnu Tomšejovi. Právě tady jsme se seznamovali s rustikálním designem a servírovali zákazníkům první nové kousky z našeho sortimentu, např. pšenično-žitný chleba, kváskovou bagetu nebo chlebové speciály. Na stejném místě si zákazníci už desítky let vyzvedávají populární Tomšejovic koláčky či záviny. Tady jsme a budeme vždy doma. 

Adresa prodejny: U Školky 415/1, 696 01 Rohatec
Instagram prodejny: Tomšejovi 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení