UPOZORNĚNÍ: Aktuálně je možný pouze osobní odběr v Rohatci.

Kynutý rohlíček MÁK

Kód: 74
29 Kč
Objednáte. Upečeme (>20 ks)

Skvělá chuť koláče, praktický tvar rohlíčku. Kynutý rohlíček vyrábíme ručně (každý rohlíček projde rukama více než 10 šikovných cukrářek) z našeho kynutého těsta, plníme kvalitním mákem a dochucujeme citrónovou kúrou, vanilkou a křupavou posýpkou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náplních 

Kynutý rohlíček můžete mít naplněný ořechovou nebo makovou náplní. Makový rohlíček chutná skvěle a přijde si s ním na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní je rohlíček malinko sušší než s náplní ořechovou. Obecně platí, čím vlhčí náplň rohlíček má, tím vláčnější je. A to jeho chuti sluší. 

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Složení výrobku: Mouka hladká, mouka polohrubá, cukr, vanilkový cukr, mléko, máslo, vejce, slunečnicový olej, citron, mák.
  • Hmotnost: 40 gramů
  • Alergeny: 1,3,7,8
  • Trvanlivost: 48 hodin (čerstvý produkt k okamžité spotřebě). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz