UPOZORNĚNÍ: V této chvíli zavážíme Brno, Zlín, Uherské Hradiště a Hodonín.

Výhodná krabka: 4 x rohlíček, 6 x střední a 8 x malý koláč

Výhodná krabička od Tomšejů za super prajs, Varianta KOLÁČKY. V krabičce najdete 4 x rohlíček, 6 x střední koláč a 8 x malý koláček. V detailu produktu si můžete vybrat svou preferovanou variantu. Chcete-li stoprocentně vlastní mix, namíchejte si objednávku z jednotlivých položek dle své chuti. 

 

Varianta
Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Zvolte variantu
Kód: 102/MAK 102/MAK4 102/MAK7 102/MAK2 102/MAK5 102/MAK8 102/MAK3 102/MAK6 102/MAK9 102/ORE 102/ORE4 102/ORE7 102/ORE2 102/ORE5 102/ORE8 102/ORE3 102/ORE6 102/ORE9 Zvolte variantu
Značka: Tomšejovi
237 Kč
Kategorie: Výhodné krabičky

Co najdete uvnitř? 

Atraktivní mix různých Tomšejovic dobrot v čele s Bestsellerem, a to malým Tomšejovic koláčkem v počtu 8 kusůK tomu vám přihodíme čtyři rohlíčky a šest středních koláčů. Vyberte si variantu, která vám nejvíc sedí. V balení najdete:

  1. 6 x střední koláč 
  2. 4 x rohlíček 
  3. 8 x malý koláč  

O náplních 

Tvarohová náplň se těší asi největší oblibě, protože koláčům i rohlíčkům dává nenapodobitelnou vláčnou konzistenci. Těsto lehce prosáhne tvarohem, takže koláček, rohlíček či koláč působí vláčně a doslova se rozplývá v ústech. 

Koláče či rohlíčky s makovou náplní chutnají také skvěle a přijde si s nimi na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní jsou všechny výrobky (pokud neobsahují povidla) sušší než s tvarohovou. Ořechová náplň se konzistencí a vláčností nachází někde mezi mákem a tvarohem. No a povidla?

Kynutému těstu dodávají vlhkost, který jeho chuti náramně sluší. Tak jako v případě tvarohu je tedy koláč hezky vláčný a samozřejmě prostoupený chutí poctivých povidel z kvalitních trnek.

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Podrobné informace najdete vždy v detailu daného produktu, viz. odkazy výše. 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.12.2020
Doporučuji pro vláčnost a jedinečnost chuti. Zlaté ruce tvořily tyto dobroty

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci.