UPOZORNĚNÍ: V této chvíli zavážíme Brno, Zlín, Uherské Hradiště a Hodonín.

Vzorek ZDARMA: tvarohový koláč

Není to překlep, ani nám nehráblo. Dáme vám náš BESTSELLER, malý tvarohový koláč, úplně zdarma. I s dopravou. Teprve setkání Tomšejovic koláčku s vašimi chuťovými buňkami totiž odhalí jeho skutečné kouzlo. A vy si ho zasloužíte zažít. 

Objednáte. Upečeme
Kód: 76
Značka: Tomšejovi
1 Kč
Kategorie: Vzorky
tomsejovi vzorek zdarma kolac
ZdarmaZdarma

Radost ZDARMA. Úplně

Pravidla jsou jednoduchá. Pokud se nacházíte v některé z našich závozových oblastí, dovezeme vzorek tvarohového koláčku úplně ZDARMA. Vůbec se toho nebojte, není divné si jediný koláček objednat. Myslíme si, že vám bude chutnat, a tak i pro jediný koláček pojedeme světa kraj. 

Abyste svůj koláček mohli získat zcela ZADARMO, je potřeba v prvním kroku košíku přidat slevový kód: TOMSZERO0120. E-shop ani legislativa nám nedovoluje nabízet položky s nulovou cenou, takže musíme postupovat takto. Sleva se vztahuje pouze na tento produkt a pouze jeden koláček. 

  1. POZOR: ZDARMA vám dodáme pouze 1 koláček. Neobjednávejte větší množství. Automaticky jej upravíme na 1 kus. 

Jako způsob platby, zvolte prosím, PŘEVODEM. 

Chápeme, že byste chtěli třeba vzorků 10, ale to bychom přišli na buben. A vy to, věříme, chápete. Bude-li vám koláček moc chutnat a rozhodnete se jít do celé krabice, bude tu pro vás na e-shopu nachystaný výhodný balíček.  

O náplních 

Malý koláč můžete mít naplněný tvarohem, makovou, povidlovou nebo ořechovou náplní. Tvarohová náplň se těší asi největší oblibě, protože koláčku dává nenapodobitelnou vláčnou konzistenci. Těsto lehce prosáhne tvarohem, takže koláček působí vláčně a doslova se rozplývá v ústech. 

Makový koláček chutná také skvěle a přijde si s ním na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní je malý koláč malinko sušší než s tvarohovou. Ořechová náplň se konzistencí a vláčností nachází někde mezi mákem a tvarohem. No a povidla?

Kynutému těstu dodávají vlhkost, který jeho chuti náramně sluší. Tak jako v případě tvarohu je tedy koláč hezky vláčný a samozřejmě prostoupený chutí poctivých povidel z kvalitních trnek.

Video

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Složení výrobku: Mouka hladká, mouka polohrubá, cukr, vanilkový cukr, mléko, máslo, vejce, slunečnicový olej, citron, rozinky, tvaroh, povidla.
  • Hmotnost: 17 gramů
  • Alergeny: 1,3,7,8
  • Trvanlivost: 48 hodin (čerstvý produkt k okamžité spotřebě). 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 19.11.2020
Dobrota Synek 21.měsícu slupl jak malinu Kousíček mě nechal Doporučuji

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci.