UPOZORNĚNÍ: Aktuálně je možný pouze osobní odběr v Rohatci. Rozvoz na denní bázi chystáme v Hodoníně. 

Výhodná krabka: 1/2 závinu, 4 x střední koláč, 2 x rohlíček

Kód: 96/MAK 96/MAK3 96/MAK5 96/MAK2 96/MAK4 96/MAK6 96/ORE 96/ORE3 96/ORE5 96/ORE2 96/ORE4 96/ORE6 Zvolte variantu
195 Kč
Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Objednáte. Upečeme (> 20 ks) Zvolte variantu
Varianta

Výhodná krabička od Tomšejů za super prajs, Varianta VŠEHOCHUŤ. V krabičce najdete Poloviční závin, 4 x střední koláč a 2 x rohlíček. V detailu produktu si můžete vybrat svou preferovanou variantu. Chcete-li stoprocentně vlastní mix, namíchejte si objednávku z jednotlivých položek dle své chuti. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co najdete uvnitř? 

Atraktivní mix různých Tomšejovic dobrot v čele s nezapomenutelným závinem (po Rohatecku motancem). Ten ve své plné parádě váží 700 gramů a měří přes padesát centimetrů, takže i v poloviční verzi (25 cm a 350 gramů) získáte plnohodnotnou snídani nebo svačinu. K tomu vám přihodíme dva rohlíčky a čtyři střední koláče. Vyberte si variantu, která vám nejvíc sedí. V balení najdete:

  1. 4 x střední koláč 
  2. 2 x rohlíček 
  3. 1/2 polovinu závinu  

O náplních 

Tvarohová náplň se těší asi největší oblibě, protože koláčům i rohlíčkům dává nenapodobitelnou vláčnou konzistenci. Těsto lehce prosáhne tvarohem, takže koláček, rohlíček či koláč působí vláčně a doslova se rozplývá v ústech. 

Koláče či rohlíčky s makovou náplní chutnají také skvěle a přijde si s nimi na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní jsou všechny výrobvky (pokud neobsahují povidla) sušší než s tvarohovou. Ořechová náplň se konzistencí a vláčností nachází někde mezi mákem a tvarohem. No a povidla?

Kynutému těstu dodávají vlhkost, který jeho chuti náramně sluší. Tak jako v případě tvarohu je tedy koláč hezky vláčný a samozřejmě prostoupený chutí poctivých povidel z kvalitních trnek.

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Podrobné informace najdete vždy v detailu daného produktu, viz. odkazy výše. 
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DH Avatar autora | 10.3.2021
Vše vynikající, doporučuji. Chválím i dodání výrobku.
5
PO Avatar autora | 23.1.2021
Koláče i závin luxusní můžu doporučit:-))
5
JV Avatar autora | 23.11.2020
Koláče i závin byly výborné, můžu doporučit!!!
5
K Avatar autora | 10.11.2020
Moc jsme si pochutnali :-) Doporučuji!

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz