UPOZORNĚNÍ: V této chvíli zavážíme Brno, Zlín, Uherské Hradiště a Hodonín.

Výhodná krabka: 1/2 závinu, 4 x střední koláč, 2 x rohlíček

Výhodná krabička od Tomšejů za super prajs, Varianta VŠEHOCHUŤ. V krabičce najdete Poloviční závin, 4 x střední koláč a 2 x rohlíček. V detailu produktu si můžete vybrat svou preferovanou variantu. Chcete-li stoprocentně vlastní mix, namíchejte si objednávku z jednotlivých položek dle své chuti. 

 

Varianta
Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Objednáte. Upečeme Zvolte variantu
Kód: 96/MAK 96/MAK3 96/MAK5 96/MAK2 96/MAK4 96/MAK6 96/ORE 96/ORE3 96/ORE5 96/ORE2 96/ORE4 96/ORE6 Zvolte variantu
Značka: Tomšejovi
227 Kč –14 % 195 Kč
Kategorie: Výhodné krabičky
tomsejovi krabicka vsehochut
Akce
227 Kč –14 %

Co najdete uvnitř? 

Atraktivní mix různých Tomšejovic dobrot v čele s nezapomenutelným závinem (po Rohatecku motancem). Ten ve své plné parádě váží 700 gramů a měří přes padesát centimetrů, takže i v poloviční verzi (25 cm a 350 gramů) získáte plnohodnotnou snídani nebo svačinu. K tomu vám přihodíme dva rohlíčky a čtyři střední koláče. Vyberte si variantu, která vám nejvíc sedí. V balení najdete:

  1. 4 x střední koláč 
  2. 2 x rohlíček 
  3. 1/2 polovinu závinu  

O náplních 

Tvarohová náplň se těší asi největší oblibě, protože koláčům i rohlíčkům dává nenapodobitelnou vláčnou konzistenci. Těsto lehce prosáhne tvarohem, takže koláček, rohlíček či koláč působí vláčně a doslova se rozplývá v ústech. 

Koláče či rohlíčky s makovou náplní chutnají také skvěle a přijde si s nimi na své každý milovník máku. Je však potřeba upozornit, že s makovou náplní jsou všechny výrobvky (pokud neobsahují povidla) sušší než s tvarohovou. Ořechová náplň se konzistencí a vláčností nachází někde mezi mákem a tvarohem. No a povidla?

Kynutému těstu dodávají vlhkost, který jeho chuti náramně sluší. Tak jako v případě tvarohu je tedy koláč hezky vláčný a samozřejmě prostoupený chutí poctivých povidel z kvalitních trnek.

O surovinách 

Všechny Tomšejovic koláče vyrábíme z nejlepších surovin s výrazným podílem surovin lokálních, u kterých dokážeme kontrolovat kvalitu a zároveň tím zkracujeme dodavatelský řetězec a jeho ekologickou stopu. Na naší planetě nám záleží, stejně jako na úspěchu českých pěstitelů a výrobců, proto volíme lokální cestu.

Více o surovinách a našemu přístup k nim si přečtete na této stránce.

Informace o složení:

  • Podrobné informace najdete vždy v detailu daného produktu, viz. odkazy výše. 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 23.11.2020
Koláče i závin byly výborné, můžu doporučit!!!
5
K Avatar autora | 10.11.2020
Moc jsme si pochutnali :-) Doporučuji!

Rodinná cukrárna v Rohatci, která v režimu "pečeme pro veřejnost" funguje od roku 1993. Tomšejovic koláče zná celé Hodonínsko a Břeclavsko, mezi stálé zákazníky však patří např. i Pavel Nedvěd nebo známí pražští herci.